Web Yazılım

Kurumsallaşmanın ve markalaşmanın olduğu bir yapı düşünülüyorsa, atılacak adımlardan en önemliside web sitesidir.Firma, kurum yada kişiler, web sitesi sayesinde ürünlerini, hizmetlerini ve diğer bilgilerini internet kullanıcılarına sunabilmektedir. İnsanlarla etkileşimin en kolay yolu ve etkili yoludur da diyebiliriz.

Bugün kurumsal ve kurumsal kimliğe bürünmek isteyen bir çok firma web sitesi sayesinde müşteri portfoyünü genişletmekte, arama sonuçlarında bulunabilir olmasıyla daha etkili ve daha düşük bedellerle hedef kitlelere ulaşmaktadır.

RESPONSIVE (DUYARLI)

Web artık bilgisayar masaüstü ile sınırlı değildir, yeni kuşak ve nesil giderek artan hızla dijital içerikleri tabletlerde, akıllı telefonlarda ve diğer cihazlarda kullanmaktadırlar.

Kullanıcılarımızı küçük ekranlar üzerinde sınırlanmaktansa, bizim esnek gelişmemiz kullanıcı deneyimini kolaylaştırıp, ileride web sitemizi kullanmalarını sağlar. Kullanıcılar web sitenize değişik cihazları kullanarak girdiklerinde, sorunsuz ve kolay bir deneyim bekliyorlar. Kullanıcının ne tür ekranı kullandığını ayırt eden tasarımlarımız, kontrol noktaları ve medya kuşkularını göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir.

Vazgeç